Середа, 21.02.2024
Головна Реєстрація
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Друзі сайту
Матеріальна база

Ліцей має 2 навчальні корпуси, в яких розміщено 18 навчальних кабінетів, 1 комп'ютерний клас, 6 лабораторій, 5 навчально-виробничих майстерень, спортивний та актовий зали. Навчальна площа кабінетів та лабораторій на одного учня відповідають санітарним вимогам. Маємо гуртожиток на 216 місць, бібліотеку, їдальню. Для проведення професійно – практичної підготовки учнів є теплиця, автодром, навчальний полігон, виробничі майстерні. Для проходження виробничого навчання маємо земельні угіддя площею 250 га , сільськогосподарську техніку для її обробітку ; 13 одиниць автотранспорту, 19 одиниць тракторів, 3 зернових комбайни та 19 одиниць іншої сільськогосподарської техніки (культиватори, плуги, сівалки, борони, лущильники тощо). 
Для якісної підготовки робітничих кадрів в навчальному закладі створено відповідну навчально-матеріальну базу для проведення професійно практичних занять, а саме:
 
Слюсарна майстерня 
 
Загальна площа 128 м2. В майстерні учні ліцею опановують первинні навики обробки металу, знайомляться з сучасними технологічними процесами. Майстерня оснащена слюсарними станками, слюсарними приборами й інструментами (молотки, зубила, щелепи, електродриль, обценьки, клинопис, кріплення, гострозубці, кусачки, напилок, ножівки, обтискачі, викрутки  тощо) та вимірювальними приладами. На стендах представлено зразки сучасних новітніх матеріалів які використовуються на виробництві. 
В ліцеї здійснюється підготовка учнів за професією електрогазозварник. Загальна площа майстерні становить 152 м2. Майстерня має 12 постів ручного дугового зварювання з них 6 постів постійного та 6 постів змішаного струму, також для зварювання в середовищі захисних газів ліцеєм придбано два напівавтомати .
Підготовка учнів за професією слюсар з ремонту автомобілів здійснюється як в слюсарній майстерні так і в майстерні технічного обслуговування автомобілів загальна площа 288 м2, в лабораторіях практичних занять технічного обслуговування та електрообладнання автомобілів. Майстерні та лабораторії обладнанні вузлами та агрегатами автомобілів, діючими макетами, стендами гарячого і холодного регулювання двигунів, представлені зразки карбюраторних та дизельних двигунів як в розрізі так і в цілому.
 
Кабінет української мови та літератури
 
Площа - 60м², це навчальний центр вивчення рідної мови, національної культури і спадщини українського народу. В кабінеті крім навчально-плануючої документації накопичені різноманітний дидактичний матеріал, комплекти навчально-методичних посібників, матеріали позакласної та краєзнавчої роботи, зразки кращих письмових робіт. В кабінеті постійно діють експозиційні стенди, на яких розміщений матеріал, що вивчається, інформації, поради, рекомендації з вивчення програмного матеріалу, а також матеріали тематичної атестації. 
Комплексно-методичне забезпечення предмету сприяє підвищенню рівня знань, умінь і навичок учнів та якісному виконанню навчальних планів та програм.
 
Кабінет історії України
 
Площа - 60м². Забезпечує науково-організаційний рівень співпраці на уроці викладача та учнів. В кабінеті є робочі місця викладача та учнів, є необхідна навчальна та методична література, реферати, виконані учнями, накопичується та систематизується дидактичний матеріал, зібрані матеріали творчих робіт учнів на конкурсах: імені Петра Яцика, "Єднаймося ж, брати мої!", "Європа в школі". На базі кабінету проводяться заходи предметних тижнів та відкриті виховні години.
 
Кабінет хімії та біології
 
Площа - 73м², препараторська - 18м². В кабінеті проводяться уроки теоретичного курсу, а також лабораторно-практичні заняття. Робоче місце викладача - демонстраційний стіл, робочі місця учнів - одномісні столи спеціальної конструкції, що дає можливість ефективніше застосовувати індивідуальні форми навчання і сприяє розвитку практичних навичок та самостійності при виконанні лабораторно-практичних робіт. Всі хімічні препарати зберігаються в спеціальних шафах згідно техніки безпеки. Кабінет забезпечений на 80% необхідними реактивами для проведення лабораторно-практичних робіт з хімії та 75% - з біології згідно навчальних планів та програм. В кабінеті є необхідна навчально-плануюча документація та поновлюється комплексно-методичне забезпечення предметів.
 
Кабінет фізики
 
Площа - 65м², препараторська - 18м². Пристосований для проведення теоретичних та лабораторно-практичних занять. Робоче місце викладача - демонстраційний стіл. Кабінет оформлений стендами, які містять інформацію про основні одиниці вимірювання фізичних величин, фізичні сталі, стенди: "Енергетика України", "Космічні дослідження". Кабінет фізики оснащений комплектом навчального обладнання для проведення лабораторно-практичних робіт: фронтально - на 90%, індивідуально - 75%.
 
Кабінети: зарубіжної літератури - площа - 54м², всесвітньої історії та основ правознавства - 65м², іноземної мови (англійської) - 35м², кабінет Захисту Вітчизни - 65м², кабінет математики - 50м². 
 
Для проживання іногородніх учнів в ліцеї є гуртожиток, де створено належні умови для учнів. Систематично проводяться заходи по організації дозвілля, а саме: проходив "Осінній" та "Новорічний" бали, цікаві зустрічі з відомими людьми та наркологом міста, новорічні свята, вечорниці та традиційні свята, лекції та бесіди "За здоровий спосіб життя".