Середа, 30.11.2022
Головна Реєстрація
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 27
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Пошук
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту

Графік проведення державної кваліфікаційної атестації

в ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей"

 

Група Професія  Дата проведення Склад комісії 
31 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія "А1, "А2", "В1"); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автотранспортних засобів (категорія"С")

26.06.2020

Консультація 25.06.2020

Батов Бат Муртазович, Котенко Василь Вікторович, Купченко Володимир Микитович, Попов Сергій Степанович, Ярмолицький Олександр Анатолійович, Шевченко Анатолій Васильович, Красновський Павло Іванович  
33 Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів (категорія"С")

26.06.2020

Консультація 25.06.2020

Кубицький Віталій Степанович, Чайка Владислав Васильович, Косянчук Роман Володимирович, Попов Сергій Степанович, Гальченко Віра Миколаївна, Марченко Олег Миколайович   
К31 Кухар; офіціант - 1-ша підгрупа 

26.06.2020

Консультація 25.06.2020

Богаченко Олександр Вадимович, Котенко Василь Вікторович, Рафікова Людмила Олександрівна, Попов Сергій Степанович, Прищепчук Альона Олександрівна, Герасимчук Світлана Рубенівна, Буркард Валентина Михайлівна, Тетерська Оксана Анатоліївна 
АС Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (категорія"С")

27.06.2020

Консультація 26.06.2020

Дяченко Олег Володимирович, Чайка Владислав Васильович, Попов Сергій Степанович, Шевченко Анатолій Васильович, Ярмолицький Олександр Анатолійович, Слухай Сергій Іванович, Довгорук Анатолій Миколайович
К31 Кухар; офіціант - 2-га підгрупа 

27.06.2020

Консультація 26.06.2020

Богаченко Олександр Вадимович, Котенко Василь Вікторович, Рафікова Людмила Олександрівна, Попов Сергій Степанович, Прищепчук Альона Олександрівна, Герасимчук Світлана Рубенівна, Буркард Валентина Михайлівна, Тетерська Оксана Анатоліївна 

Примітка: Початок державної кваліфікаційної атестації

о 9.00 год. 

                   Початок консультацій о 12.00 год.