П`ятниця, 29.03.2024
Головна Реєстрація
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

 

Інформація для роботодавців  

Освіта є стратегічним ресурсом для підвищення добробуту людей, захисту національних інтересів, підвищення авторитету та конкурентоспроможності країни на міжнародній арені.

Питання договірного регулювання соціально-трудових відносин давно хвилюють роботодавців, найманих працівників та державні органи. Сучасний етап розвитку соціального партнерства пов’язаний із появою трипартизму теорії тристороннього співробітництва робітників, підприємців і держави. У сучасних умовах вона успішно реалізована в багатьох країнах Заходу під впливом Міжнародної організації праці.

Сьогодні актуальним є питання формування закладами професійно-технічної освіти ініціативних, конкурентоспроможних та професійно компетентних випускників. Адже сучасний ринок праці визначає свої умови: якість професійної та практичної підготовки кваліфікованих робітників має відповідати не лише вимогам освітніх стандартів, а й потребам роботодавців, ряд останніх зауважень, які навчальні заклади не можуть вирішити на своїх власні. Гострим питанням залишатиметься встановлення балансу між національними цілями, можливостями закладів професійної освіти та інтересами роботодавців у забезпеченні ринку праці кваліфікованими кадрами. Розв’язання цієї проблеми потребує модернізації системи професійно-технічної освіти. Засобом її розвитку є удосконалення стратегій управління в напрямку гнучкості, формування законодавчої та нормативної бази для створення нової єдиної системи професійно-технічної освіти на базі наявних закладів професійної підготовки, налагодження партнерства з роботодавцями, інтерактивна робота з державним та регіональними бюджетами.

Щодо діяльності ПТНЗ, соціальне партнерство це система налагодження відносин та взаємозв’язків між керівництвом закладу професійної чи професійно технічної освіти, службою зайнятості, органами державної влади та управління освітою в межах їх повноважень визначених законодавством та нормативно правовими актами у сфері підготовки персоналу та його працевлаштування.

Основним завданням професійно-технічних навчальних закладів є виховання сучасного, кваліфікованого працівника, який відповідає вимогам сучасного виробництва. Тому як програма навчання, так і форми й методи викладання навчального матеріалу також повинні адаптуватися і стати якісною базою для підготовки необхідних спеціалістів.

Щодо перспектив розвитку соціального партнерства слід підкреслити, що в умовах глобалізації суспільства змінюється роль партнера у сфері освіти в соціальному діалозі. Роботодавці (їх представники) повинні будуть безпосередньо брати участь у процесі підвищення кваліфікації, а не лише, як зараз, подавати вимоги щодо обсягу та складу професій, їх утримання та пасивно брати участь у фінансуванні.

Шановні роботодавці запрошуємо Вас до співпраці.
Наші контактні телефони:

 

Приймальна директора: (093) 443-67-91, (098) 793-43-19

Старший майстер Чайка Владислав Васильович (097) 622-57-07

Заступник з НВР – Котенко Василь Вікторович – (067) 769-75-01